Kontakt

OLSPOL s.r.o. - stavební firma
Tkalcovská 966/1a
568 02 SVITAVY 2 - LÁNY

Telefon: 602 781 886
  461 541 392
E-mail: olspol@olspol.cz

 

Home ZATEPLOVÁNÍ OBJEKTŮ
Zateplování objektů

Pro úsporné a energeticky nenáročné bydlení je potřeba zajistit dokonalou tepelnou izolaci budov. Naše firma tyto požadavky zákazníků provádí komplexně a to v požadovaném systému ETICS.

Provádíme kontaktní zateplovací systémy (KZS) včetně tenkovrstvé omítky z minerální vaty nebo polystyrénovými deskami (EPS), od renomovaných firem např. Weber Teranova, BASF, Stomix, Baumit a jiné. Dále provádíme obklad fasád z PVC profilů Vinil- siding,  kompaktních obkladových desek HPL z přírodních vláken a syntetických pryskyřic nebo obklad cetris deskami. Obklady provádíme na nosnou kovovou nebo dřevěnou konstrukci s vloženou izolací.

Specializací firmy je aplikace tepelně akustické, celulózové, foukané izolace Climatizér Plus (papír), Climastone (rohože) a Easy-Fill (granule). Výhodou této izolace je možnost dodatečné aplikace.

Samozřejmou součástí zateplování objektů je výměna otvorových prvků ( oken a dveří), kterou zajišťujeme dodavatelsky. Rovněž provádíme zasklívání lodžií v systému GLASA.

Jsme v seznamu odborných dodavatelů – SOD v programu Zelená úsporám, kde nabízíme i pomoc při zpracování žádostí o dotaci.

 

 
Design by OLSPOL s.r.o. Všechna práva vyhrazena.